تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

  جلسه اتاق فکر پیشگیری از آسیب های اجتماعی (اعتیاد وایدز) با حضور نمایندگان ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهزیستی، بهداشت و درمان، فرمانداری و سازمان تأمین اجتماعی شهرستان در زرین دشت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه زرین دشت، کیومرث راستی، رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی زرین دشت  در این جلسه اظهار کرد: برنامه ریزی به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارائه مشاوره رایگان علاوه بر ارتقای امنیت جسمی و روانی کارگران  نهایتاً  سودآوری برای کارفرمایان وکل جامعه رابدنبال دارد.

  وی افزود: برنامه ریزی به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارائه مشاوره رایگان سبب می شود که کارگر سالم و بانشاط باشد و در این صورت کارگر وظایف خود را بهتر وسریعتر انجام می دهد و خسارتی به کارگاه وکارفرما وارد نمی شود، از اینرو همکاری کارفرمایان جهت برگزاری این دوره ها منفعت آنان را نیز به دنبال دارد.

  راستی با اشاره به اهمیت پیشگیری از اعتیاد و ایدز، افزود: باید تمام دستگاه های دولتی وخصوصی همت وتلاش لازم را درخصوص ریشه کنی این پدیده شوم مبذول دارند.

  به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه زرین دشت، در این جلسه در خصوص تشکیل اتاق فکر در حوزه پیشگیری از اعتیاد در جوامع کارگری نیز بحث و تبادل نظر و با توجه به اهمیت موضوع مقرر گردید علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی با حضور اساتید مجرب  نسبت به تهیه وتوزیع cd آموزشی  برشور  اقدام شود.

  همچنین مقرر شد با استفاده از ظرفیت های ادارات در موضوع آموزش هماهنگی و همکاری  مشترک بعمل آید.


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : پیشگیری ,اجتماعی ,رفاه ,زرین ,تعاون، ,اعتیاد ,برنامه ریزی ,منظور پیشگیری ,ارائه مشاوره ,مشاوره رایگان ,زرین دشت، ,ارائه مشاوره رایگان ,عمومی اد ,

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 1 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر